Here After

Here After is een cinematografische adaptatie van de podiumcreatie Puur.

Here After is een montage van de trashy maar bloedmooie Super8-beelden die het leven van een ondergrondse gemeenschap tonen (en als kortfilm in de voorstelling Puur te zien waren) en later opgenomen Super16-beelden, gedraaid op locatie in Oye-Plage en de filmstudio.

In deze nieuwe opnames wordt gedanst op de snijdende muziektonen van Fausto Romitelli en David Eugene Edwards/Woven Hand. In de gedanste scènes zien we de personages hun herinneringen herbeleven in het hiernamaals ; alsof hun gevoelens en trauma’s behouden werden in het geheugen van het lichaam.

 

SCRIPT & REGIE
Wim Vandekeybus

DIRECTOR OF PHOTOGRAPHY 16MM
Patrick Otten

DIRECTOR OF PHOTOGRAPHY SUPER 8MM
Lieven Van Baelen

EDITING
Dieter Diependaele

MUZIEK
David Eugene Edwards, Fausto Romitelli, Josh Martin & Hardi Barnewold

SOUND DESIGN
Charo Calvo, Benjamin Dandoy

BIJKOMENDE SOUNDSCAPES
Stéphan Dunkelman

DIALOGEN/TEKSTEN
P.F. Thomése & Ultima Vez

CAST
Laura Arís, Tone Brulin, Elena Fokina, Robert M. Hayden, Milan Herich, Krijn Hermans, Germán Jauregui Allue, Jorge Jauregui Allue, Linda Kapetanea, Thi-Mai Nguyen, Manuel Ronda, Helder Seabra, Won-Myeong Won

BIJKOMENDE CAST SUPER 8MM
David Eugene Edwards, Lula Mangelschots, Ka-Kin Pang, Luke De Bolle, Oskar Van Elsen, Wim Vandekeybus & extras

PRODUCTIE MANAGERS
Emmy Oost, Fabienne Beernaert

GEPRODUCEERD DOOR
Ultima Vez (Fabienne Beernaert)

ASSOCIATE PRODUCERS
Savage Film (Bart Van Langendonck), Sciapode (Emilie Blézat)

ARTISTIEK ASSISTENT
Greet Van Poeck

1ste ASSITENT VAN DE DIRECTEUR 16MM
Bob Van Wayenberghe

1ste ASSISTENT VAN DE DIRECTEUR SUPER 8MM
Iao Lethem

2de & 3de ASSISTENTEN VAN DE DIRECTEUR SUPER 8MM
Meikeminne Clinckspoor, Fabienne Beernaert, Rebecca De Backer

2de & 3de CAMERAMAN SUPER 8MM
Ruben Impens, Wim Vandekeybus

BIJKOMENDE CAMERAMAN 16MM
Wim Vandekeybus

FOCUS PULLERS
Bart Bleuzé, Olivier Servais

GRIP
Dries Leerschool, Boris Bourgeois

CLAPPER LOADERS
Marc Goyens, Kaat Maes

SCORPIO OPERATOR
Tan Pham (KGS)

GAFFERS
Dirk Favere,Wim Temmerman, Tim Janssens

ELECTRICIENS
Christophe Vanhoutte, Gideon Van Essen, Joost Henderieckx, Kim Van Hondschooten

STAGIARS ELECTRICIENS
Maarten Schelfaut, Simon Baele, Karen Bral, Stéphane Everaert, Sarah Hoquet

GELUIDSINGENIEURS
Marc Engels, Gregory Noël

BOOM OPERATORS
Benjamin Dandoy, Josh Martin

STILLS FOTOGRAFIE
Jean-Pierre Stoop, Tricky Clauwaert

ART DIRECTOR
Tricky Clauwaert 

STYLING & GARDEROBE
Isabelle Lhoas assisted by Frédéric Denis                     

2de ASSISTENT STYLING & GARDEROBE
Heidi Ehrhart                                 

SET DRESSERS & PROPS
Daniel Huard, Ralf Nonn, Simon Van Laar

MAKE-UP
Catherine Clarenval

STAGIAIR MAKE-UP
Jill Wertz     

SPECIAL EFFECTS
Leon Dütz, Florence Thonet

LOCATIE ZOEKSTER
Fabienne Beernaert

LOCATIE MANAGER
Mark Heijen

ASSISTENT LOCATIE MANAGERS
Simon Gerdesmann, Sven Verkissen

STAGIAIR LOCATIE MANAGER
Nina Brozek                          

CATERING
A Gustum,De Merode

NACHT WACHT TOUR & TAXIS
Edward Geers, Sven Goyvaerts, Mathieu Marck, Jeroen Sebrechts          

CAMERA APPARATUUR
Patrick Otten, B&L, David Hansenne, Pimpz, TV Connections

GRIP APPARATUUR
KGS, The Powershop

LICHT APPARATUUR
FavereFilm Lighting (Dirk Favere), Wim Temmerman, EFF, Testoff

FILM STOCK
Fuji Eterna-500, Kodak S8 Vision 2

LABORATORIUM
Studio L'Equipe (16mm),Andec Filmtechnik (Super 8mm)

 

HERE AFTER IS GEFILMD OP DE VOLGENDE LOCATIES
Monev Studio (Sint-Pieters-Leeuw), Studio Agora (Melle), Oye-Plage, Metro Louiza (Brussels), Tour & Taxis (Brussels), Terrils de Sainte-Henriette (Morlanwelz)

 

POSTPRODUCTIE MANAGERS
Bart Van Langendonck,Fabienne Beernaert

BOEKHOUDING VOOR ULTIMA VEZ
Filip Wyloeck

PERS & PROMOTIE VOOR ULTIMA VEZ
Karen Joosten

COMPANY MANAGEMENT VOOR ULTIMA VEZ
Kristien De Coster

POSTPRODUCTIE VOORZIENINGEN
Condor

COLORGRADING
Claire Beunckens

ONLINE EDIT, TITELS
Enzo Piccinato

GELUIDSMIX
Tom Daniëls @ A Sound

ONDERTITELING
Option

 

MET DE STEUN VAN
het Vlaams Audiovisueel Fonds (VAF)

 

 

MUZIEK

 

ORIGINELE MUZIEK DOOR
David Eugene Edwards

OPGENOMEN BIJ
Robert Ferbrache, Studio Absinthe (Denver, Colorado)

ALLE ORIGINELE COMPOSITIES GESCHREVEN, UITGEVOERD EN GEPRODUCEERD DOOR
David Eugene Edwards

GAST MUZIKANTEN
Ordy Garrison (drums), Elin Palmer (violin)

AANPASSINGEN
Horse Head (Warner Chappel), To make a ring (La Chunga Music Publishing), Low Estate (La Chunga Music Publishing)

From Secret South (16 Horsepower – Glitterhouse Records/Bug Music) Silver Saddle

SOUNDTRACK VERKRIJGBAAR OP
Glitterhouse Records

 

MUZIEK DOOR FAUSTO ROMITELLI

UITGEVOERD DOOR
Ictus

VAN
Professor Bad Trip/Ictus (Cypres Records/BMG) Professor bad trip_lesson1, Professor bad trip_lesson 3 and excerpts from Seascape, Green, yellow and blue, Trash TV trance. Excerpts from an index of metals/Ictus (Cypres Records/BMG)

 

LENA'S SONG DOOR
Josh Martin & Hardi Barnewold (end titles)

Elena Fokina (voice), Hardi Barnewold (drums), Josh Martin (electric bass & additional programming)

 

SPECIALE DANKBETUIGING AAN ALLE FIGURANTEN:
Ariane Abrath, Nora Alberdi, Galina Baranova, Barbara Beernaert, Lieselot Boone, Pascale Boone, Marius Boonen, Ugo Boonen, Gijs Brands, Guido Brands, Charo Calvo, Yahya Choua, Wai Shing Chu, Max Clauwaert, Dayo Clinckspoor, Noa Clinckspoor, Kristof Coenen, Ruth Collier, Dylan Darby, Denis Davies, Miracle Davies, Stéphane Davies, Issac Davies, Steven De Belder, Don De Borger, Josse De Borger, Kato De Keulenaer, Marie De Keulenaer, Tomas De Keulenaer, Katleen de Koning, Annemie De Maeyer, Arthur De Roey, Hilde De Veirman, Celestes de Vlam, Emilie de Vlam, Eran de Vlam, Frederik De Voet, Michel De Wilde, Lander Debrabandere, Lars Debrabandere, Christopher Decoste, Diane Decoste, Otis Dehaes, Ghislaine Deroulez, Aumi Derycke, Anselm Eeckeloo, Isa Eko Noer Mariyatno, Yasmine El Kabli, Kristof Engelen, Helene Erauw, Elena Fandiño, Guilia Fandiño, Annick Fonteyne, Bart Gabriël, Oona Gabriël, Dana Garcia, Hans Geyens, Arjun Grolus, Johan Grolus, Lisa Gunstone, Amber Haddad, Ibai Harrison Kerr, Joachim Herten, Flor Huybens, Sabine Huygebaert, Philippe Janssens, Lore Laleman, Aristo Leenders, Pepijn Leenders, Jacoba Lewyllie, Raf Lewyllie, Thierry Lewyllie, Sebastiaan Luttik, Jan  Machielsen, Tessa Maeckelberghe, Michael Males, Lisa Man, Avril Mangelschots, Laura Más, Lieve Matthijs, Simon Mayer, Lieve Meeussen, Menno Mertens, Totta Mertens, Otman Meziane, Mike Michiels, Denis Michotte, Glenn Michotte, Agnes Moors, Ilja Moors, Jascha Moors, Lewi Moors, Suliman Mushtaq, Bart Nagels, Eko Noer Mariyatno, Indira Nuñes dos Santos, Jojuca Nuñes dos Santos, Mario Nuñes dos Santos, Ann Omloop, Lena Omloop, Marleen Palmaers, Rodrigo Pardo, Sonja Peters, Lieve Pieters, Luna Pieters, Maria José Preciado Alman, Jean Carlos Rambay Villalba, Luna Rous, Adel Sbihi, Yassine Sbihi, Axel Servaes, Linde Seutens, Jef Smets, Chris Sonck, Marthe Sonck, Cristina Sosa, Lolita Struyve, Stéphane Struyve, Amber Suykerbuyk, Tine Suykerbuyk, Koen Ubaghs, Stijn Ubaghs, Wouter Ubaghs, Stijn Van Asch, Titus Van de Walle, Michaël Van den Bon, Noëmie Van den Bon, Patrick Van der Bruggen, Simon Van Laar, Zoë Marie Van Laar, Ines Van Loock, Robin Van Loock, Jaco Van Robays, Kika Van Robays, Rosalie Van Waeyenberge, Fernando Vandekeybus, Ivo Vangerven, Ilse Vanroy, Eva Verbeek, Moira Verbeek, Jenghiz Salvador Verbeke, Jelle Vercruysse, David Verhaeren, Rudy Vermeulen, Tracee Westmoreland, Marita Wuyts

 

MET DANK AAN:
Teresita Beretta,Monev Studio/Luc Boon, Eric Castex, Frans Claus' Messenmuseum, Cyclo vzw, Cyclo-Fietsatelier, Czar.be, Tom Daniëls, Elke De Rijcke, Bessaam El Asmar, Kristof Engelen, Raphael Ghirardin, Ictus/Lukas Pairon, Lavazza, Quentin Legrand, Manu Meuleman, MIVB, Tom Reiss, Stefan Sarens, Pascal Smet/the Brussels' Minister for Mobility and Public Works, Thomas Steyaert, Tour & Taxis/Jean Vandamme & Philippe Ponlot, Willy Van Barel (KVS), Ive Vanbostraeten, Bram Van Paesschen, Karel Van Poeck, Vélo-cité, Luisa Vinci, Gavin Webber, Pierre Willems, Maya Wilsens